Tokio_HoTeL_4eweR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio_HoTeL_4eweR

Tokio_HoTeL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fransız Çete, Tom suçsuz !

3 posters
YazarMesaj
Yoishe
MODERATOR!
MODERATOR!
Yoishe

Fransız Çete, Tom suçsuz ! Empty
MesajKonu: Fransız Çete, Tom suçsuz !   Fransız Çete, Tom suçsuz ! EmptyPerş. Nis. 23, 2009 11:19 pm

Tokio Hotel **

Rock müzik grubu Tokio Hotel'in bir süredir Fransız kızlardan oluşan bir çete tarafından tehdit edildiği öne sürüldü. Kızların grubu adım adım takip ederek, saldırı tehdidinde bulunduğu iddia ediliyor.

Fransız Çete !

Son yıllarda genç kızların kalbini çalan, dört gençten oluşan Tokio Hotel müzik grubunun, uzun süredir bir genç kız çetesi tarafından tehdit edildiği öne sürüldü. İddia, Bild gazetesinde yer aldı. Gazete, grubun gitaristi 19 yaşındaki Tom Kaulitz'in birkaç gün önce bir benzin istasyonunda 21 yaşındaki bir genç kızı, aldığı tehditler nedeniyle dövmüş olabileceğini dile getirdi. Genç kız Kaulitz'in fotoğrafını çekmek istediğini, bu sırada gitaristle gerginlik yaşadığını ve şiddete maruz kaldığını iddia etmişti.
Altı aydır takip ediliyorlar

Bild gazetesi grubun altı aydır Fransa'dan bir kız çetesi tarafından adım adım takip edildiğini ve özellikle grup üyeleri Tom ve Bill Kaulitz'i tehdit ettiğini yazdı. Gazete söz konusu kız çetesinin maske taktığını ve son tehdit mektuplarında Kaulitz kardeşlere önümüzdeki hafta küçük bir kabus yaşatma tehdidinde bulunduklarını belirtti. Bild, çete üyesi kızların Kaulitz kardeşlerin annelerine de kısa bir süre önce saldırıda bulunduğunu iddia etti.

Anne Kaulitz'e saldırı iddiası :

Söz konusu iddiaları Tokio Hotel'in menajeri David Jost'un doğruladığını belirten gazete, Jost'un, "Bu maskeli kızlardan birisi 8 Nisan'da Kaulitz ailesinin üyelerinden birine saldırmıştır" dediğini yazdı. Jost saldırının ardından genç kızdan şikayetçi olduklarını söyledi.

kaynak : http://www.kibrisgazetesi.com/popup.php/cat/9/news/70241/PageName/Magazin
_mø0n_béhind_thé_cløuds_
ADMINISTRATOR!
ADMINISTRATOR!
_mø0n_béhind_thé_cløuds_

MesajKonu: Geri: Fransız Çete, Tom suçsuz !   Fransız Çete, Tom suçsuz ! EmptyPerş. Nis. 23, 2009 11:28 pm

döverim o kızLarıı..!! kim oluyolarda Tom'la Bill'i tehdit edebiliyolarr..!!
https://sweettokiohotelfans.yetkin-forum.com
gizemduygu
VIP Özel Üye!
VIP Özel Üye!
gizemduygu

MesajKonu: Geri: Fransız Çete, Tom suçsuz !   Fransız Çete, Tom suçsuz ! EmptyCuma Nis. 24, 2009 5:43 am

biliyorum ama bu konuya yazacak birşey bulamıyorum artık yaa ne diyeyim ki yani tom tabikide suçsuz ve haklı =) paylaşım için saqoL canım =)
Yoishe
MODERATOR!
MODERATOR!
Yoishe

MesajKonu: Geri: Fransız Çete, Tom suçsuz !   Fransız Çete, Tom suçsuz ! EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:25 pm

önemli değil canım ^^

Fransız Çete, Tom suçsuz !
1 sayfadaki 1 sayfası