Tokio_HoTeL_4eweR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio_HoTeL_4eweR

Tokio_HoTeL

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TuqcHe # 13 GeLdi x)

4 posters
YazarMesaj
TuqcHe # 13
VIP Özel Üye!
VIP Özel Üye!
TuqcHe # 13

TuqcHe # 13 GeLdi x) Empty
MesajKonu: TuqcHe # 13 GeLdi x)   TuqcHe # 13 GeLdi x) EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 10:31 pm

Ben Tuğçe ..Mersin'de oturuyorum..7. sınıfa gidiyorum..Kısaca köpeklere çok düşkünüm.Müzik hayatımdan bir parça.keman çalıyorum.FuTboLa çok düşkünüm.Forvet oyuncusuyum.Koyu bir bjk'lıyım.Favori oyuncularım Bobo ve fernando toresdir.xPSiyaha bayılırm.Bildiğim tek renkltir..Arkadaşlığa çok önem veririmxPherkes gibi tabiki..En sevdiğim şarkıcılar tokio hotel , killerpilze avril lavigne Iron maiden , my chemical romance 30 seconds to mars amy macdonlad mcfly korn linkin park slipknot h.i.m limp bizkit , paramore, Children Of Bodom , Nightwish... dinlerim..Hayallerime çok bağlıyı asla onlarsız yapamam.İleride müzisyen veya futbolcu olmak istiyorum....Dostlarım Benim Herşeyimdir...Gerek Sanal olsun gerek gerçke hepsi benim için çok değerlidir..Aslında Biraz Fazla utangacımdır...Film izlemeye bayılırım..Almanca & Portekizce öğrenmeye çalışıyorum ;)KayKay'ı çok seviyorum...İngilizce'yi de çok seviyorum..Aslında inek olduğumu söylerler ders konusunda ama öyle olduğumu pek sanmıyorum...Herkele arkadaş olurum..Erkeklerle aram çok iyidir..Sanal arkadaşlarımın dışında sadece 2 tane kız arakdaşım var gerisi erkek...xD..Erkeklerle iletişim kurmakta çok başarılıyım...en azından erkekler böyle söylüyor...Bazen gülme krizim tutabiliyor... Aşklarıma Gelince 13 tane vardır lol!
Ama Kalbimde 13 kişiden 3'nün ayrı bir yeri vardır ...İsimler: Robert Bobô & Holosko (:..
http://robertpattinsonfantr.twilight-vampire.com
_mø0n_béhind_thé_cløuds_
ADMINISTRATOR!
ADMINISTRATOR!
_mø0n_béhind_thé_cløuds_

MesajKonu: Geri: TuqcHe # 13 GeLdi x)   TuqcHe # 13 GeLdi x) EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 10:39 pm

hoşgeldin Tuğçe^mMm.. x))
https://sweettokiohotelfans.yetkin-forum.com
TuqcHe # 13
VIP Özel Üye!
VIP Özel Üye!
TuqcHe # 13

MesajKonu: Geri: TuqcHe # 13 GeLdi x)   TuqcHe # 13 GeLdi x) EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 10:44 pm

HoşbuLduk Birtnem xD
http://robertpattinsonfantr.twilight-vampire.com
gizemduygu
VIP Özel Üye!
VIP Özel Üye!
gizemduygu

MesajKonu: Geri: TuqcHe # 13 GeLdi x)   TuqcHe # 13 GeLdi x) EmptyPaz Nis. 26, 2009 3:38 am

ah canım kendini çok iyi tanıtmışsın senden sonra geldim galiba evet evet bu yüzden hoşqeldin demem yersiz olur ama kendini tanıtman açısından teşekkür ederim =) ayy böyle okurken süper oluyor yaa =) herkesle bir ortak özelliğim var xD cidden ama seninlede bayağı var =)
Yoishe
MODERATOR!
MODERATOR!
Yoishe

MesajKonu: Geri: TuqcHe # 13 GeLdi x)   TuqcHe # 13 GeLdi x) EmptyPaz Nis. 26, 2009 3:54 am

hoşgeldin canımm (:

TuqcHe # 13 GeLdi x)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ~ qaSy geLdi hoş geLdi . xD